TOSOT GP-07SL

Цена : 18270грн.
Артикул: kbtos-78

Купити GP-07SL

Купити кондиціонер GP-07SL з безкоштовною доставкою по всій Україні, відео огляд

АКЦІЯ! ЗНИЖКА! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!!

Кондиціонер Tosot GP-07SL серії ORBIS — інверторна спліт-система обладнана інверторним компресором із технологією G10. Кондиціонер має високий клас енергоефективності та працює на новому озонобезпечному фреоні R32, має WI-FI управління, технологію інтелектуального розморожування, ширококутні жалюзі, режими Турбо та комфортний сон, теплий старт, генератор іонів Active Plasma Ion та інші корисні функції. Ви можете вибрати інші моделі кондиціонери TOSOT або моделі з іншими технічними характеристиками каталогу на нашому сайті.

 • Охолодження/обігрів
 • Самоочищення
 • Світлодіодний дисплей
 • Вольт-контроль
 • Низькотемпературний старт
 • Контроль напряму подачі повітря GP-07SL
 • Технологія інверторного керування
 • Технологія "Інтелектуального розморожування"
 • Блокування кнопок на пульті дистанційного керування
 • Теплий старт
 • Таймер з годинником
 • Самодіагностика
 • Осушення
 • I FEEL
 • Режим АВТО
 • Інверторним компрессором з технологією G10
 • Режим комфортного сну
 • Wi-Fi модуль GP-07SL
 • Багатошвидкісний вентилятор
 • +8°С обігрів
 • Хладагент R32
 • Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку повітря
 • Клас енергоефективності - А++
 • Система очищення повітря Active Plasma Ion
 • Режим Турбо
 • Знімна панель, що миється

Низькотемпературний старт
Низькотемпературний старт дозволяє кондиціонеру GP-07SL ефективно працювати в режимі обігріву за негативних температур повітря. Купить кондиционер других марок-производителей или модели с другими техническими характеристиками, Вы можете сделав выбор на нашем сайте.

Хладагент R32
Кліматична система GP-07SL працює на високоефективному та екологічному фреоні R32, який є ще більш енергоефективним порівняно з R410a, забезпечує ефективну роботу кондиціонера та є безпечним для людей та озонового шару Землі.

Самоочищення
Функція самоочищення призначена для того, щоб запобігти утворенню плісняви і уникнути появи неприємних запахів. Після завершення роботи вентилятор внутрішнього блоку кондиціонера GP-07SL, ще деякий час продовжує працювати осушуючи порожнини від зайвої вологи.

Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку
Спеціальні ширококутні жалюзі дозволяють кондиціонеру GP-07SL створити об'ємний повітряний потік, забезпечивши тим самим рівномірне обігрів або охолодження по всьому приміщенню.

Блокування кнопок на пульті дистанційного керування
Функція блокування дозволить зберегти налаштування GP-07SL від випадкового натискання. Також функція дуже корисна, якщо в будинку є маленькі діти.

Багатошвидкісний вентилятор
Багатошвидкісний вентилятор, яким оснащений кондиціонер GP-07SL, дозволяє вибирати найбільш оптимальну для Користувача швидкість роботи вентилятора, контролюючи тим самим інтенсивність повітряного потоку.

Технологія інвертор G10
Технологія інвертор G10 дозволяє забезпечити чіткішу підтримку заданих температур, забезпечує економію електроенергії, видає нижчі шумові характеристики, виключає вібрацію компресора при частоті обертання 1 Гц, не допускаючи зупинок. Технологія дозволяє працювати у ширшому діапазоні температур та забезпечує надійність в експлуатації.

Низький рівень шуму
Завдяки технології інвертора робота кондиціонера GP-07SL проходить практично безшумно. Це дуже зручно, тому що кондиціонер може бути встановлений у дитячих кімнатах або спальнях, а також робочих кабінетах.

Режим комфортного сну
Режим комфортного сну або нічний режим, яким оснащений кондиціонер GP-07SL, має три підрежими: стандартний – у якому температура автоматично підвищуватиметься при охолодженні та знижуватиметься при потеплінні, інтелектуальні – у якому за допомогою мікрокомп'ютера система підбере найбільш оптимальні дані для сну, виходячи із заданих Користувачем температурних даних для комфорту, та користувальницький – в якому можна самостійно задати необхідну температуру.

Wi-Fi модуль
Wi-Fi модуль забезпечить контроль кондиціонером GP-07SL через інтернет із будь-якої точки, використовуючи для керування смартфон, планшет або комп'ютер.

Технологія "Інтелектуального розморожування"
Щоб унеможливити зледеніння зовнішнього блоку при низьких температурах повітря, коли GP-07SL працює на обігрів, компанія Tosot впровадила функцію ефективного відтавання або інтелектуального розморожування. Режим відтайки запускається лише у разі потреби, що дозволяє підтримувати ефективну роботу системи суттєво знижуючи енергоспоживання.

Теплий старт
Ця функція дозволить уникнути холодних потоків повітря під час включення роботи кондиціонера GP-07SL на обігрів. Система спочатку підігріє повітря до заданої температури і потім випустить їх у приміщення.

Режим АВТО
Режим АВТО дозволяє системі самостійно задавати необхідний температурний режим виходячи з температурних даних у приміщенні та на вулиці.

Осушення
Осушення, яким оснащений кондиціонер GP-07SL, дозволяє контролювати рівень вологості, не знижуючи при цьому температуру повітря

Контроль напряму подачі повітря
За допомогою пульта дистанційного керування GP-07SL можна задавати необхідне положення жалюзі, контролюючи тим самим напрям повітряного потоку.

Система очищення повітря Active Plasma Ion
Система очищення повітря Active Plasma Ion покращує якість повітря в приміщенні, оздоровлює середовище та сприяє зміцненню здоров'я. Активний водень і негативно заряджені іони ефективно усувають бактерії та віруси, а також інші забруднення у повітрі.

Вольт-контроль
Вольт-контроль – система низьковольтного старту, що дозволяє захистити роботу кондиціонера GP-07SL від перепадів напруги в мережі, чим убезпечити експлуатацію кондиціонера.

Режим Турбо
Активувавши режим Турбо, спліт-система GP-07SL за короткий час охолодить або обігріє приміщення до заданої температури.

Авторестарт
Функція Авторестарт збереже задані налаштування роботи GP-07SL під час збою електроживлення та відновить їх у заданому раніше режимі.

Самодіагностика
GP-07SL оснащений функцією самодіагностики, яка призначена для того, щоб виявляти научення роботи системи і тим самим запобігати серйознішим поломкам. Виявивши несправність, кондиціонер видасть цифровий код помилки.

Знімна панель, що миється
Спеціально передбачена знімна панель внутрішнього блоку кондиціонера, що миється, допоможе самостійно доглядати за його чистотою.

Купити GP-07SL у Харкові, з безкоштовною доставкою у місті Харків

У нас Ви маєте можливість купити кондиціонер GP-07SL з безкоштовною доставкою в місті Харків. По Харківській області та до інших регіонів України, доставка здійснюється за окрему плату.
Що б купити GP-07SL, Вам необхідно зробити замовлення на сайті або зателефонувати за нашими телефонами (067) 577-55-87 або (095) 034-56-87.

Встановлення кондиціонерів GP-07SL або обслуговування кондиціонерів GP-07SL, у Харкові та в Харківській області, ВИ можете замовити за телефонами (067)577-55-87 або (095) 034-56-87 .

Рекомендуемая площадь кв/м: 
до 20
Холодопроизводительность kВт: 
2.20 (0.3-2.85)
Теплопроизводительность kВт: 
2.40 (0.6-2.90)
Потребляемая мощность при охлаждении kВт: 
0.590 (0.08-1.10)
Потребляемая мощность при обогреве kВт: 
0.590 (0.13-1.30)
Габариты внутреннего блока: 
696×251×190
Уровень шума дБ: 
22/33/36/39
Основные режимы: 
охлаждение / обогрев
Тип кондиционера: 
Бытовой
Страна сборки: 
КНР
Страна разработчик: 
КНР
Производитель: 
Tosot
Тип хладагента: 
R32
Допустимая температура наружного воздуха °С: 
-15 до +43 / -15 до +24
Работа на обогрев до °С: 
-15
Инвертор: 
Да
Поделиться в соцсетях