Cooper Hunter CH-S09FTXZ-NG

Цена : 45223грн.
Артикул: kbch298

Купити CH-S09FTXZ-NG

Купити кондиціонер CH-S09FTXZ-NG з безкоштовною доставкою по всій Україні, відео огляд

АКЦІЯ! ЗНИЖКА! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!!

Кондиціонери Cooper&Hunter CH-S09FTXZ-NG серії IMPERIAL - дизайнерська інверторна спліт-система, що є тепловим насосом, адаптована для роботи в північних регіонах. Модель обладнана елементами підігріву компресора та піддону зовнішнього блоку та здатна працювати на обігрів до -25С. Дизайнерська серія представлена ​​в кольорі рожеве золото і відрізняється плавністю ліній корпусу та позолоченою декоративною окантовкою. Кліматична система має Wi-Fi модуль, інфрачервоний сенсор, телескопічні ширококутні горизонтальні жалюзі, подвійне самоочищення, чергове обігрів «+8С», функцію самодіагностики, високий клас енергоефективності, низький рівень шуму, багатошвидкісний вентилятор, R32, персональні налаштування комфортного повітророзподілу та багато іншого для створення комфорту. Ви можете вибрати інші моделі кондиціонери Cooper&Hunter з каталогу на нашому сайті.

 • Побутовий тепловий насос, адаптований для північних регіонів
 • Технологія Inverter
 • Режим комфортного сну SLЕЄР
 • Ідеальний повітряний потік
 • Енерносберігаюча комплектація «Generation»
 • Самодіагностика
 • Інтелектуальне розморожування (система захисту від зледеніння)
 • Авторестарт CH-S09FTXZ-NG
 • WI-FI модуль
 • Хладагент R32
 • Осушення – режим зниження вологості
 • Самоочищення «DOUBLE SELF-CLEAN»
 • Функція «INTELLIGENT SENSOR» - інтелектуальний розподіл повітряних потоків: Follow, Avoid, Surround, Energy-saving
 • Багатошвидкісний вентилятор
 • Безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків
 • Стильний LED-дисплей
 • Підігрів піддону компресора, регулятор швидкості зовнішнього блоку
 • Стильний сучасний дизайн у рожево-золотому кольорі
 • Запуск за низьких температур (до -25С)
 • Два незалежні приводи управління напрямом повітряного потоку
 • Функція I-Feel
 • Стабілізатор напруги
 • Ширококутні жалюзі
 • Функція «AUTO LIGHT» CH-S09FTXZ-NG
 • Електростатичний фільтр ECO-FRESH
 • Режим Авто - інтелектуальне управління
 • Мильна панель
 • 24-годинний таймер
 • Функція «8С»
 • Технологія I-Action
 • Антикорозійне покриття теплообмінника GREEN-FIN
 • Наднизький рівень шуму
 • Ергономічний Пульт ДК
 • Клас енергоефективності - А+++

Ширококутні жалюзі
В автоматичному режимі SWING, спеціальні ширококутні жалюзі дозволяють CH-S09FTXZ-NG повністю охопити повітряним потоком об'єм всього приміщення, створюючи комфортні умови в будь-яку пору року. Купити кондиціонер інших марок виробників або з іншими технічними характеристиками, Ви можете здійснивши вибір із каталогу, перейшовши за посиланням.

Система стабілізації напруги
Кондиціонер CH-S09FTXZ-NG оснащений системою стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту.

Модуль WI-FI
Модуль WI-FI дозволяє керувати кондиціонером CH-S09FTXZ-NG за допомогою інтернету, через смартфон або планшет.

Побутовий тепловий насос
Побутовий тепловий насос CH-S09FTXZ-NG призначений для роботи в північних регіонах Європи, обладнаний підігрівом дренажу та картера компресора. Можливість ефективно працювати за низьких температур зовнішнього повітря до -25С.

Теплообмінник GREEN-FIN
Теплообмінник зовнішнього блоку кондиціонера CH-S09FTXZ-NG оброблений спеціальним антикорозійним покриттям GREEN-FIN, що дозволяє уникнути іржі та корозії та значно продовжити термін служби спліт-системи.

Самодіагностика
Режим самодіагностики дозволить CH-S09FTXZ-NG самостійно діагностувати поломки несправності системи, а при їх виявленні система виведе на дисплей цифровий код помилки.

Функція INTELLIGENT SENSOR
Інтелектуальний алгоритм розподілу повітряних потоків, вбудований в CH-S09FTXZ-NG, контролюється спеціальними датчиками присутності людей: Follow - потік слідує за людиною, Avoid - в режимі охолодження, потік огинає Користувача, Surround - створює легкий бриз, Energy-saving - переходить у режим енергозбереження (до 30%) виду відсутності людей у ​​приміщенні.

Авторестарт
Функція Авторестарт, встановлена ​​в кондиціонер CH-S09FTXZ-NG, дозволяє автоматично відновити роботу спліт-системи після раптової зупинки або збоїв в електроживленні, а також продовжити роботу із заданими раніше налаштуваннями.

Енерносберігаюча комплектація «Generation V»
CH-S09FTXZ-NG зібраний під контролем якості складання та матеріалів.

Режим «Авто»
Кондиціонер CH-S09FTXZ-NG має спеціальні термодатчики, що дозволяють контролювати температуру у приміщенні. Активувавши режим Авто, кондиціонер самостійно підбере необхідний, оптимальний температурний режим та створить комфортні умови у приміщенні.

Самоочищення «DOUBLE SELF-CLEAN»
«DOUBLE SELF-CLEAN» - це інноваційна система очищення внутрішнього блоку CH-S09FTXZ-NG від пилу, вірусів та грибка, яка відбувається шляхом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням до 57С. Для повного очищення потрібно пів години.

24-годинний таймер
Кондиціонер CH-S09FTXZ-NG оснащений 24-годинним таймером. Ви зможете задавати час увімкнення та вимкнення протягом доби.

Знімна панель, що миється
Передня лицьова панель CH-S09FTXZ-NG легко знімається і миється. Можна доглядати її самостійно.

Функція "I Feel"
Функція «I Feel» активується натисканням кнопки на пульті дистанційного керування і забезпечує комфортні температурні умови в місці знаходження людини, фіксуючи температурні показники на датчику внутрішнього блоку кондиціонера CH-S09FTXZ-NG.

Інтелектуальна система захисту від зледеніння
Функція інтелектуального розморожування, яка є в кліматичній системі CH-S09FTXZ-NG, запобігає обмерзанню, система виробляє підігрів компресора і піддону, регулюючи швидкість вентилятора зовнішнього блоку.

Низький рівень шуму
Кондиціонер CH-S09FTXZ-NG має низький рівень шуму, це відмінна характеристика, якщо йдеться про встановлення в дитячих кімнатах або спальнях.

Безперебійна робота
Завдяки спеціальному інноваційному трансформатору, яким обладнано спліт-систему CH-S09FTXZ-NG, забезпечується безперебійна робота в діапазоні 96В-265В.

Функція «AUTO LIGHT»
Спеціально вбудований датчик освітлення, здатний розпізнавати час і регулювати яскравість дисплея на CH-S09FTXZ-NG.

Режим SLЕЄР
Режим SLЕЄР – це режим комфортного сну. Активуючи цей режим, кондиціонер CH-S09FTXZ-NG самостійно подбає про глибокий і спокійний сон, виставивши необхідну для комфортного сну температуру.

Функція "8С"
Активувавши Функції «8С», CH-S09FTXZ-NG буде підтримувати температуру на рівні 8С, запобігаючи цим промерзанню приміщення і споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Функція дуже актуальна для заміських та дачних будинків, де довго відсутні господарі.

Фільтр ЕСО-FRESH
Фільтр ЕСО-FRESH - це електростатичний повітроочисний фільтр

Технологія «I-Action»
Технологія «I-Action» забезпечує стабільну та плавну роботу компресора кондиціонера на низьких частотах.

Підігрів піддону компресора, регулятор швидкості зовнішнього блоку
Стабільну та ефективну роботу CH-S09FTXZ-NG, забезпечує спеціальний алгоритм роботи, підігрів піддону, а також регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку.

Запуск при низьких температурах
Запуск за низьких температур дозволяє забезпечити діапазон роботи кондиціонера CH-S09FTXZ-NG в межах від -25 °C до + 24 °C на тепло, від -15 °C до + 43 °C на холод;

Два незалежних приводу управління напрямом повітряного потоку
Два незалежні приводи управління напрямком повітряного потоку, вбудованих в кондиціонер CH-S09FTXZ-NG, дозволяють керувати потоком повітря з пульта дистанційного керування по всьому приміщенню.

Хладагент R32
Робота CH-S09FTXZ-NG відбувається за допомогою нового, озонобезпечного та більш енергоефективного холодоагенту R32. Фреон R32 безпечний для людей та для навколишнього середовища.

Режим зниження вологості
Кондиціонер CH-S09FTXZ-NG оснащений режимом зниження вологості, завдяки якому відбувається контроль та регулювання рівня вологості у приміщенні, без зниження температури.

Купити Cooper&Hunter CH-S09FTXZ-NG з безкоштовною доставкою по Україні

У нас Ви маєте можливість купити кондиціонер CH-S09FTXZ-NG з безкоштовною доставкою в місті Харків та отримати знижку на монтаж.
Щоб купити купити CH-S09FTXZ-NG, Вам необхідно зробити замовлення на сайті або зателефонувати за нашими телефонами (067)577-55-87 або (095) 034-56-87.

Встановлення кондиціонерів CH-S09FTXZ-NG або обслуговування кондиціонерів CH-S09FTXZ-NG, у Харкові та в Харківській області, Ви можете замовити за телефонами (067)577-55-87 або (095) 034-56 -87

Рекомендуемая площадь кв/м: 
до 25
Холодопроизводительность kВт: 
2,70 (0,20-4,40)
Теплопроизводительность kВт: 
3,60 (0,80-5,00)
Потребляемая мощность при охлаждении kВт: 
0,55 (0,13-1,30)
Потребляемая мощность при обогреве kВт: 
0,75 (0,22-1,60)
Габариты внутреннего блока: 
977x281x295
Уровень шума дБ: 
18/19/22/29/33/35/38/42/53
Таймер включения/выключения: 
есть
Основные режимы: 
охлаждение / обогрев
Тип кондиционера: 
Бытовой
Страна сборки: 
КНР
Страна разработчик: 
США
Производитель: 
Cooper&Hunter
Тип хладагента: 
R32
Допустимая температура наружного воздуха °С: 
-15 +52 / -25 + 24
Работа на обогрев до °С: 
-25
Инвертор: 
Да
Поделиться в соцсетях